Pamätáte si na trošku prostého dobráka Hagrida z filmovej ságy Harry Potter? Robusného čarodejníka stvárnil herec Robbie Coltrane, ktorý už onedlho dovŕši 67 rokov. Ako vyzeral slávny herec za mlada? Na týchto fotografiách ho zaručene nespoznáte! 

Veľkého a vlasatého Hagrida milovali všetci! Vždy sa snažil pomôcť Harrymu i jeho kamarátom a nedokázal nikomu ublížiť. Bez dlhej brady a hustej hrivy neupravených vlasov by ste ho však spoznali len veľmi ťažko. Robbie Coltrane si okrem série filmov Harry Potter zahral aj v mnohých iných snímkach. Medzi jeho najväčšie úspechy patria napríklad úloha vo filmoch Yes, prime minister, Zlaté oko alebo Buddy.

Ak vás jeho výzor prekvapil, počkajte, čo uvidíte teraz. Fotografie mladého Robbieho si dokážeme len ťažko spojiť s postavou slávneho Hagrida.

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.