Jedným z prých zahraničných seriálov, ktoré na svojich obrazovkách predstavila TV Markíza, bol Komisár Rex, prinášajúci ženským srdciam rovno dva nové idoly. Kým spočiatku nežnejšie pohlavie opantal Richard Moser, respektíve herec Tobias Moretti, neskôr ho na pľaci vymenil ešte príťažlivejší Alex Brandtner. Keď však uvidíte, ako dnes vyzerá druhý menovaný, nebudete veriť vlastným očiam!

Rakúsko-nemecko-taliansky seriál Komisár Rex môžeme jednoznačne označiť za jeden najobľúbenejších počinov všetkých čias, ktorý si priazeň divákov získal nielen tajomným príbehmi plnými napätia, drámy či krvi, ale aj svojimi hlavnými protagonistami.

Po boku najobľúbenejšieho hrdinu, ktorým bol, samozrejme, roztomilý a poslušný vlčiak Rex, bol niekoľko sérií sympatický herec Tobias Moretti, v úlohe detektíva Richarda Mosera. Po tom, ako ale fešák v seriáli zomrel, jeho postavu nahradila nová posila v podobe ešte väčšieho magnetu na ženy Alexa Brandtnera – jeho si zahral Gedeon Burkhard.

V čase, kedy Gedeon spolu s Rexom predvádzali pred kamerami akčné scény, mal herec cez 30 rokov a všetky diváčky seriálu boli z neho totálne namäkko. Dnes by si síce čerstvý 50-tnik zrejme tínedžerky okolo prsta neobtočil, ale za to zrelšie dámy rozhodne áno – napriek tomu, že vyzerá úplne inak než v čase najväčšej slávy, šarmom rozhodne oplýva, čo poviete?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram, Twitter, .tumblr.com