Vďaka reality šou Farma sa zrodilo mnoho párikov, ktorým to klapalo alebo ešte stále klape aj po ich návrate domov. O legendárny vzťah sa postarala aj Božena Candráková a Reza Givili, ktorí sa dali dokopy až po vypadnutí. Dnes už však kráča každý svojou cestou. A kým Iránec sa od roku 2013 veľmi nezmenil, jeho bývalá priateľka rozhodne áno!

Božka Candráková sa preslávila ako silná bojovníčka a pracantka štvrtej série Farmy, v ktorej jej výhra ušla skutočne o vlások. Po vyrovnanom dueli nakoniec 50-tisíc eur skončilo v rukách Pavla “Paca” Styka. Ten je už viac ako dva roky ženatý s ďalšou exfarmárkou Veronikou Pavlíkovou.

Aj blondínka v lete minulého roku na sociálnej sieti priznala, že je konečne šťastná. A to pri zábere s fešákom Martinom. Exfarmárke tiež robia radosť výlety a spoznávanie čarovných kútov Slovenska či práca, v ktorej sa venuje skrášľovaniu žien umelými mihalnicami.

Za posledné roky Božka nemálo „vytuningovala“ aj seba. V 42 rokoch však pôsobí mladšie a sviežejšie než v čase, keď prebývala na statku. Čo poviete? :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Božka Candráková

Zdroj/Foto: Facebook/Božena Candráková – Farma 4, Instagram/bozenacandrakova