Druhé finálové kolo obľúbenej speváckej šou bolo plné emócií. Dychberúce výkony, žiadosť o ruku v priamom prenose či vystúpenie finalistov prvej série Slovensko hľadá SuperStar, ktorí na podnet Paľa Haberu po takmer 17-tich rokoch odpálili spoločný hit Kým vieš snívať. Ak ste porgram sledovali, určite ste si všimli, že niektorí niekdajší súťažiaci na pódiu chýbali.

TV Markíza celý týždeň sľubovala stretnutie účastníkov historicky prvej série Slovensko hľadá SuperStar, ktorí mali odspievať svoju hymnu z pera Paľa Haberu a Daniela Heviera. Počas nedeľného priameho prenosu však legendárna skladba zaznela iba z úst Samuela Tomečka, Katky Koščovej, Martiny Schindlerovej, Petry Humeňanskej, Tomáša Bezdedu, Martina Kelecsényiho a Mira Jaroša.

Zosnulého Petra Končeka, ktorého život vyhasol v roku 2012 pri autonehode, produkcia divákom pripomenula ponechaním jeho partu, kedy sa na obrazovke objavili Peťove zábery. Časť Zdenky Prednej, Roba Miklu a Petra Kotuľu si ale speváci medzi seba rozdelili, nakoľko sa programu nezúčastnili.

„Peťo Kotuľa chcel veľmi prísť, no nedovoľoval mu to zdravotný stav. Zdenka Predná však odmietla z celkom iného dôvodu,“ zistila Pluska.sk od svojho zdroju. Ďalej sa dozvedela, že všetci bývalí superstaristi prišli bez nároku na honorár a na spoločné vystúpenie sa veľm tešili. ,,Zdenka však ako jediná dala Haberovej ponuke košom. Dôvodov môže byť viac. Šepká sa, že chcela, aby jej za to Markíza zaplatila nemalú čiastku. Dokonca v tisícoch. Alebo jednoducho už nechce byť spájaná s touto súťažou. Jej partnerom je hudobník Oskar Rózsa, takže je možné, že zasiahol aj on. Možností je viac,“ prezradil anonym.

Robo Mikla sa údajne na „comeback“ Kým vieš snívať síce prisľúbil, no napokon sa naňho vykašľal. Pár hodín pred live vysielaním vraj dokonca svojim exkolegom zo SuperStar posielal nepríjemné správy. A to nie je všetko na Facebooku vysielal naživo, pričom nešetril výsmechom smerom k programu a niekdajším kamarátom.

Slovensko hľadá Superstar 2005 vs. Superstar 2021 – Kým vieš snívať

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial