Oficiálna facebooková stránka reality šou Farma 12 si zmenila titulnú fotku, na ktorej sa aktuálne vynímajú tohtoroční súťažiaci spoločne s víťazkou Xéniou Gregušovou. Pozrite sa, na čo všímaví ľudia začali upozorňovať!

V piatok ste na obrazovkách televízie Markíza mohli vidieť veľkolepé finále šou Farma 12, ktoré však medzi ľuďmi vzbudilo mnoho dohád o férovosti. Potom, čo sa exfarmári vyfotili s tohtoročnou víťazkou Xéniou Gregušovou a ich spoločná snímka sa stala titulkou oficiálnej facebookovej stránky, ľudia dokonca začali upozorňovať na ďalší detail.

Na spomínanej fotografii sa nachádza celkom 13 exfarmárov z 20 účinkujúcich. To, že sa Bea spoločne s Evou finále nezúčastnili, už vieme, avšak prečo na spoločnej snímke nie je Matúš, Erik, Rebeka, Michal a Monika, môžeme len hádať.

Hoci na skupinovej foto chýba niekoľko osôb, sledovatelia facebookovej stránky spomínajú hromadne len jedno meno, a to Erika Zahorjana, ktorý si evidentne získal fanúšikov a jeho vyradenie v semifinále im stále príde neférové. ,,Banda hlupákov a falošných ľuďí. To si Erik nezaslúžil. A je to srdcom východniar a víťaz!“ napísal istý sympatizant konfliktného mladíka. ,,Kde víťaz Erik?“ pýtali sa mnohí.

Našli sa aj takí, ktorí si neprítomnosť IT-čkára všimli, no neprekážala im. Práve naopak! ,,Ale aspoň, že tú fotku nekazí,“ objavilo sa v komentároch.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Facebook – Farma, Instagram/farma.markiza