Orálny ,,seks” patrí medzi intímne praktiky, ktoré nemajú niektoré ženy príliš v láske. Prečo je tomu tak? Majú obavy z toho, že nepodajú kvalitný výsledok? Alebo sa im skrátka protiví ústny kontakt s mužským prirodzením? Pripadá vám čudné ponúknuť jeho ústam svoj rozkrok? Pokiaľ patríte do niektorej z týchto skupín, zahoďte zábrany a pokúste sa preniesť cez svoje bariéry. Experimentovaním v orálnom ,,sekse” si zabezpečíte jeho nekonečnú priazeň.

 

1. Užívajte si každú sekundu

Ak nebudete počas orálneho ,,seksu” sama sebou, partner to zistí. Prestaňte sa zaoberať myšlienkami, či vyžaruje vaša vagína správnu arómu, chuť alebo či vyzerá esteticky. O to ste sa už iste postarali v kúpeľni, keď ste sa na túto chvíľku chystali. Pokúste sa uvoľniť a užívať si každú sekundu, kedy vám partner “dokazuje lásku”, alebo naopak, keď vy plníte želania jemu.

2. Sebauspokojenie

Nehanbite sa pred ním masturbovať. Tým, že sa pred ním uspokojujete sama, prezrádzate mu úspešnú taktiku, ako vás obšťastniť. Buďte si istá, že vaše pohyby rukou bude sledovať s takou túžbou, že ich bude chcieť bez váhania preniesť do orálnej roviny. Odrazu budete vy tá, ktorá bude udávať tempo a vyberať si z ponuky jeho schopností.

3. Rutinné pohyby – TO NIE!

Rôznorodosť pohybov je základ. Pokiaľ robíte dokola stále jednu praktiku, muža tým neuspokojíte. Buďte kreatívna, použite vo svojich hrátkach šľahačku, striedajte pomalé a rýchle pohyby. Kúzlo stiesneného priestoru ústnej dutiny v ktorej šikovne asistuje váš jazyk jeho prirodzenie určite ocení. Pripomeňte mu, akú má doma samicu.

4. Zvádzajte ho pohľadmi

Buďte si istá, že každý chlap sa potrebuje na “TO” pozerať. Nenechajte sa znervózniť jeho pozorovaním. Využite to a nadviažte s ním očný kontakt. Zvádzajte ho pohľadmi roztúženej levice, vyvrcholenie je nablízku. 

5. Blíži sa vrchol?

Muži milujú, keď partnerka počas vyvrcholenia ich semeno prehĺta. Prehlbuje to v nich pocit dominantného a neodolateľného samca. Len malé percento žien však takúto “službu” vykonáva s nadšením. Ak chcete stúpnuť v jeho očiach, ROBTE TO a PREHĹTAJTE! Ak je vám to odporné, nič nesilte. Určite žiadny chlap nestojí za to, aby ste sama sebe ubližovala.

Orálny ,,seks” je príjemným spestrením intímneho života v každom vzťahu. Nebojte sa ho praktizovať. Užívajte si slastné okamihy a zbytočne nepremýšľajte!

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.