Schopnosť perfektnej ženy je mať všetko pod kontrolou, dokonca aj lov počas piatkovej párty noci, počas ktorej spoznáme nový kúsok hriešneho „mäska“. Vtedy sme schopné stratiť všetku svoju hrdosť a „vysnoriť“ celý jeho život. Samozrejme, veď kto by nechcel, aby lámač ženských sŕdc patril iba jednej, teda nám! Milé dámy, práve pre tieto menej šťastné situácie pre vás máme pár rád, čo robiť a naopak, čo určite NErobiť, keď sa v dverách zjaví ,,ON“.

NEsnoriť!

Vážené! Majte hrdosť a prestaňte obzerať každý jeho pohyb na sociálnej sieti. Zakázané je aj slintanie nad jeho profilovými fotkami, rovnako skúste odolať pokušeniu mať jeho telefónne číslo!

Nenápadné manévre!

Nezabudnite: Hlavne nenápadne! Keď už ste také zúfalé a vreckoviek je po ruke veľmi málo, skúste na to ísť rafinovane a takticky! Neviete ako sa mu „nenápadne“ dostať medzi priateľov? Štuchnite ho! (detinské? Verte, že to zaberie!)

Neponáhľajte sa!

Ale, ale… čo nám to bliká medzi správami? Každý správny chlap sa chytí na šťuchnutie od krásnej ženy, o to viac ak nevie, čím si jej pozornosť zaslúžil. Nepriamo mu tým v podstate pohladkáte ego. Neponáhľajte sa s otvorením správy a poduste ho minimálne pol dňa!

Sladká „nevedomosť“!

Premáhali ste sa celý deň v práci alebo v škole? Konečne prišla hodina H a vy s úsmevom na tvári otvárate správu od vášho „nočného princa“. Práve teraz musíte byť vy tá, ktorá cvála na koni, tá, ktorá bude udávať tempo konverzácie a hlavne! Vy budete tá, čo nemá ani tušenia, kto vlastne je! (Nezabudnite: Nikdy ste sa nevideli!)

Hra na mačku a myš!

Je len na vás či chcete byť jedna z mnohých alebo jediná. Vy sama určíte či chcete byť chytená alebo to budete práve vy, kto bude chytať! Toto je vaša hra, teda aspoň by mala byť. Ukážte svoje schopnosti, vedomosti a prednosti. Dokážte sebe a hlavne jemu, že aj vy poznáte rovnakú hru.

1

Prvé stretnutie..

Je iba na vás či chcete náhodné stretnutie niekde v clube alebo zvolíte súkromnejšiu zónu, trebárs v kaviarni. Tu však nezabúdajte na to, že stále ide iba o hru a nepomôže vám ani kamarátka, ani výhovorka o pár drinkoch vo vašej hlave! Preto pre prvé stretnutie odporúčame diskotéku či akúkoľvek spoločenskú akciu pre jednoduchšiu a beztrapasovú komunikáciu, koniec koncov.. Odtiaľ môžete utiecť kedykoľvek a nikto nebude vyžadovať dôvod!

Jeden ide z kola von..

Vopred je jasné, že jediný, kto môže prehrať, ste VY. No ak budete hrať presne ako váš pán vyvolený, všetko sa môže obrátiť vo váš prospech. Nastal čas stratiť všetok kontakt. Píše vám? Výborne! Vy však odpísať nesmiete. Nečakaný like na vašu fotografiu? Verte nám, že presne toto ste chcela! Musíte byť silná a pochopiť, že on veľmi dobre vie, čo robí. A áno! Robí to perfektne.

Nezlomte sa!

Čas prináša zázraky a nie je nič zlé na tom, ak sa mu občas nenápadne pripomeniete. Zaveste na svoju nástenku niečo, čo zaujme aj jeho, občas mu lajknite fotku, ale všetko s mierou.  V tejto fáze musíte len čakať či ste ho zaujali natoľko, aby vás kontaktoval on sám. Vy to v žiadnom prípade NEROBTE prvá!

Žiadne stretnutie

Zvládli ste vydržať a nenapísať? Gratulujeme! Teraz je čas vymeniť spoločné podniky. Určite už viete, v ktorom bare sedí pán X a práve tomu sa vyhnite. Nevyhľadávajte spoločné priestory, kamarátov a zábavy. Ak by došlo k náhodnému stretnutiu, milo ho pozdravte, usmejte sa a odíďte sa baviť! Nehádžte sa mu k nohám, pretože na to je zvyknutý a to chce!

2

Sladká výhra

Ak ste úspešne zvládli bod po bode, prichádzame do poslednej fázy. V prípade, že ste vášho pána vysnívaného očarili, ozve sa aj bez toho, aby ste mu na to dali podnet. A ak nie, nezúfajte. Nestrápnili ste sa a nikomu ste sa pod nohy nehodili. Máte svoju hrdosť a jednoducho to berte tak, že ste sa dobre zabavili. V mori pláva veľa rýb a vy môžete hádzať háčiky do každej strany. Avšak ak sa ozve, výhru si užite tak, ako sa patrí, bez pravidiel a rád! :)

My ženy sme väčšie lovkyne ako muži. Chceme všetko čo vidíme, aj keď na to nemáme mnohokrát ani dôvod. Prečo vlastne? Všetko, čo sa ligoce, má krásny úsmev, dobrú postavu a trochu dôvtipu je pre naše oči jednoducho pastva. Milé žienky, bavte sa, hrajte sa, ukážte sa v najlepšom svetle! No nezabúdajte na to kto ste a kde sú vaše hranice! :)

Foto: Pinterest