Keď v roku 2001 ohlásila najpopulárnejšia dievčenská skupina svoj koniec, z detských izieb miliónov fanúšikov sa ozýval hurónsky plač. Odvtedy sa Spice Girls dali ešte niekoľkokrát dokopy, aby sa ale krátko nato opäť rozdelili, avšak už nikdy neboli tak populárne ako v druhej polovici 90. rokov. Teraz kapele podľa slov jednej z členiek svitá na lepšie časy.

Vraj sa celkom isto dajú dokopy. Tieto slová zazneli z úst čokoládovej Melanie Brown alias Mel B, ktorá načrtla budúcnosť Spice Girls v pondelkovom rozhovore pre britskú televíziu ITV. Ako prezradila, už v ten deň mala naplánované stretnutie s Geri Halliwell. Na základe toho by sa mohlo zdať, že päťčlennú britskú legendu by sme opäť raz mohli vidieť pokope. Avšak má to jeden háčik.

Mel B natrela jednu z kamošiek, o ktorej sa vyjadrila, že robí problémy. “Je jedna, s ktorou je to trochu zložité, ale dúfam, že sa pridá,” dodala speváčka, no konkrétne meno si nechala pre seba. Čo myslíte, ktorú Spajsku mala Mel na mysli? Emmu, Victoriu, Mel C či nebodaj spomínanú Geri?

Zdroj: ITV | Foto: hdw7.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.