Bill Kaulitz šokoval svet šoubiznisu výzorom už od začiatku svojej kariéry. Vďaka jeho čiernemu obrovskému natupírovanému háru ho ľudia v momente spoznali a v radoch teenageriek si získal srdcia snáď všetkých dievčat sveta. Po jedenástich rokoch sa však spevák pýši novým účesom i novou farbou. Po čom siahol mladý Nemec tentokrát?

Písal sa rok 2005, kedy Bill spolu s troma ďalšími členmi prišli na hudobnú scénu ako obrovské tornádo. Rockové skladby a nezameniteľný imidž z nich v momente urobil svetové megahviezdy a fanúšikovia po celom svete ich doslova milovali. Bill bol vtedy ešte mladý chalanisko, ktorý sa rozhodne nebál experimentovať, čo sa odrazilo najmä na jeho vzhľade. Od ich najväčšej slávy síce ubehlo už niekoľko rokov, no aj napriek tomu, že o nich nie je počuť až tak ako kedysi, hudobníci z kapely Tokio Hotel sa stále venujú hudbe. Tento rok oslávil mladý spevák 27. narodeniny a aj niekoľko rokov od svojho debutu stále vyčnieva z radu. Časom sa vzdal svojich havraních vlasov, ktoré vymenil za blond šticu a taktiež si vyskúšal i nový zostrih. Dokonca svoje telo “vyzdobil” viacerými tetovaniami či piercingami.

bill1

bill

Známy frontman nemeckej skupiny však prekvapil niečím novým, čo z neho opäť robí neprehliadnuteľnú osobnosť v každej spoločnosti. Svoje ,,bieberovské” vlasy si vyholil nakrátko a zafarbil na bláznivú ružovú farbu!

bill2

bill0

Bill Kaulitz v začiatkoch svojej slávy

Foto: Instagram | Video: Youtube