37-ročný spevák Robo Papp sa na slovenskej hudobnej scéne pohybuje už roky. Nedávno na seba strhol mimoriadne veľkú pozornosť, keď sa navážal do tenistky Dominiky Cibulkovej kvôli kauze “zvieracie kožuchy”. Dnes sa o slovo hlási zas, avšak tentokrát z úplne iného dôvodu.

Tmavovlasý sympaťák má za sebou dlhoročnú spevácku kariéru, pričom sa ľuďom vryl do pamätí tiež ako člen zoskupenia G8 s legendárnou skladbou Vráť trochu lásky medzi nás. Robo je však najnovšie aj úspešným podnikateľom.

robo papp

Bratislavčan si totiž s priateľkou Veronikou splnil obrovský sen, keď si prednedávnom v hlavnom meste spoločne otvorili novú kaviareň. Spevák si na kvalite a výbornej chuti kávy veľmi zakladá a na ochutnávku svojich diel láka zákazníkov originálnym spôsobom.

Pred bratislavskou “kafetériou” sa objavila výrazná tabuľa s oznamom, aký pred iným podnikom na Slovensku možno nenájdete – verejný odkaz sa stal okamžite hitom internetu, čo si všimol aj samotný tvorca.

,,Ani sme netušili, koľko srandy sme spôsobili na sociálnych sieťach touto našou tabuľou! Za dva dni cez 3000 zdieľaní, stovky komentárov a desiatky hejtov, tešíme sa, že vás bavíme,” priznal nadšený spevák. A hoci sa má údajne jednať o staršiu kampaň pochádzajúcu zo zahraničia, Slováci ostali zo slov napísaných kriedou totálne unesení.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Robo Papp