Spevák Ricky Martin je jeden z mála známych osobností, ktoré sa hrdlo hlásia k tomu, že ich priťahuje rovnaké pohlavie. Latino krásavec dokonca s manželom, sýrsko-švédskym maliaroom, Jwanom Yosefom vychovávajú štyri detičky. Pred pár dňami sa však populárny otecko postaral o poriadny šok, keď zverejnil video, aké sa na sociálnych sieťach často nevidia.

V časoch, kedy Ricky Martin kraľoval hitparádam po celom svete s hitmi Maria, La Copa De La Vida či Livin’ La Vida Loca, o ňom snívala ešte nejedna slečna či dáma. V roku 2010 tak prišiel poriadny šok, keď jeden z najpríťažlivejších mužov odhalil svoju homose*uálnu orientáciu.

To, že po boku talentovaného Portoričana stojí člen rovnakého pohlavia, neznamená, že sa už my ženy nemôžeme kochať jeho fotkami. Ricky totiž aj v 48 rokoch vyzerá ako poloboh. Spevákov nedávny príspevok ale pre všetky oči zrejme nebude – na záberoch si vymieňa vášnivé bozky s milovaným manželom Jwanom Yosefom, s ktorým vychovávajú štyri detičky. Na druhej strane treba povedať, že je obdivuhodné, že dvojica svoju lásku na rozdiel od iných gay párov vôbec neskrýva a s hrdosťou ju vystauje na obdiv.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/ricky_martin, 6iee.com