Sú to už dva roky, odkedy fanúšikov Lukáša Adamca (33) poriadne zaskočila správa, že jeho manželstvo sa rozpadlo. Sympatický Košičan, ktorý má s dnes už bývalou ženou Miriam synčeka Tea (6) a dcérku Leu (3), však o svojom súkromí hovorí len veľmi nerád a päťročný zväzok, kedysi vyzerajúci priam idylicky, je preňho tabu témou. Nebyť toho, že sa spevák naposledy v dobrej nálade preriekol, by sme zrejme netušili ani o jeho novej priateľke!

Bola to preňho obrovská životná rana. Manželstvo Lukáša Adamca, ktorý si súkromie úzkostlivo stráži, sa vraj rozpadlo z rôznych dôvodov. Fakt, že bol kvôli svojej kariére večne zaneprázdnený, je pritom len jeden z nich. O to viac sa téme vzťahov vždy vyhýbal. Keď ho preto moderátori Telerána pred nejakým časom chceli silou-mocou posmeliť, aby im prezradil viac, musel ich napokon tvrdo odbiť, aby už na túto tému nekládli žiadne otázky.

Lukas Adamec

Pri svojej poslednej návšteve tej istej relácie bol však už prístupnejší. V dobrej nálade sa rozrozprával o svetri, ktorý mal na sebe – a v tej chvíli sa pozabudol. Alebo žeby nie?

„To bol hlavne nápad mojej priateľky a mama bola realizátorom,“ povedal na margo svojho oblečenia. „Ja som kedysi dávno dostal od mamy na Vianoce tiež podobný sveter, tak som tak podsúval mojej priateľke ,jé, aký dobrý sveter‘, že by som taký raz chcel!“ A bomba bola na svete.

Toto je on – inkriminujúci sveter. Na Instagrame sa s ním odfotil už pred siedmimi týždňami, v popise zaň však poďakoval len svojej mame.

O tom, že Lukáš svoju novú priateľku spomenul len nechtiac, však napokon svedčí fakt, že sa ho novinári neskôr snažili na novú známosť opýtať. Okamžite zaradil spiatočku. „To vôbec s vami nebudem nikdy riešiť, to dobre viete,“ zareagoval a zástupcom médií zložil telefón. Napriek tomu už pred svetom zrejme nezatají, že je až po uši zamilovaný. Okrem jeho slov z Telerána totiž o tom pri troche domýšľavosti svedčí aj klip k jeho najnovšej piesni Najviac, v ktorej sa na chvíľu objavil nápis na stene hovoriaci o tom, že „láska je tiež infekčná“.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk, TV Markíza | Foto: Instagram/lukyadamec, YouTube/Lukáš Adamec