Vonku sa ochladilo, ale tiež zfarebnelo. Jeseň mení okolie a stromy hýria farbami. To isté sa však dá povedať aj o ľuďoch, no najmä o ženách. Nachádzame sa v období, kedy sa priam roztrhlo vrece s farebnými kreáciami na hlave.

Čím uletenejší účes a farba, tým lepšie. To si zrejme povedali aj mnohé dámy, veď dnes nie je problém na ulici stretnúť ženy s modrou, zelenou, sivou či ružovou korunou krásy. Prednedávnom šokovala výraznou zmenou Miss World 2006 Taťána B. Gregor, ktorá si nechala prefarbiť vlasy na nevšednú zelenú. O niečo menej šťastnú premenu účesu podstúpila aj Dominka Mirgová, kvôli svojmu turné Armáda, čo však fanúšikovia okomentovali negatívnymi názormi. Tieto dve, ešte donedávna svetlovlásky, nasledovali už aj sestry Nízlové. Nie je žiadnym tajomstvom, že si rozumejú práve s Dominikou, ktorú boli podporiť aj na jej jesennom turné. Zvolili nevšednú ružovú, no dovolíme si tvrdiť, že oproti mladej speváčke ju použili s mierou a, chvalabohu, len na jeden deň. Otázkou ostáva, kto a ako šokuje nabudúce?

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.