Niekdajšia členka hudobného dua Twiins má za sebou búrlivý rok. Pár mesiacov po oficiálnom ukončení 5-ročného manželstva s Tomášom Krúpom ale všetko nasvedčuje tomu, že interpretka Vebi sa v minulosti rozhodne zaseknúť nemieni.

Veronika Krúpa Nízlová o detailoch rozvodu verejne hovoriť nechcela – jediné, čo na Instagrame naznačila, bol fakt, že sa od blízkej osoby dočkala trpkej krivdy. Možno aj preto vôbec neotáľala s tým, aby za dlhoročným vzťahom spálila všetky mosty.

veronika nízlová

Brunetka sa rozviedla koncom minulého roka a už vtedy avizovala, že sa chystá vrátiť k pôvodnému priezvisku. Svoje slovo dodržala a teraz sa cestou do talianskeho Neapolu popýšila novým občianskym preukazom, kde po rokoch opäť svieti dobre známe meno Veronika Nízlová.

,,Inak, aj toto mám nové. Predtým som mala síce lepšiu fotku, ale však nevadí,“ rozvedená Twiinska prehodila akoby len tak medzi rečou, pričom vystavila do objektívu zmenený preukaz totožnosti. Speváčka týmto gestom udelila za zväzkom s exmanželom jasnú bodku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

veronika nizlova

Zdroj: Instagram/Veronikatwiins | Foto: Instagram/Veronikatwiins, Tomaskrupa