Ešte pár rokov dozadu sa Martina Kmeťová, známa predovšetkým ako Tina, vyhrievala na hudobnom výslní, pričom mikrofón jej nebol cudzí ani v pozícii moderátorky. Hviezdnu kariéru však čokoládová kráska vymenila za rodinný život, ktorý si užíva priam v rozprávkovom prostredí.

Viem, že povieš áno, Si sám či legendárny duet s Rytmusom Príbeh. Aj tieto skladby, pod ktorými je podpísaná speváčka Tina, kedysi valcovali koncertné pódia. Dnes by sme však o niečom podobnom mohli už len snívať.

Tina

36-ročná umelkyňa sa približne v roku 2014, kedy sa vydala za rapera Michala Kmeťa alias Separa a zároveň absolvovala i posledné turné, rozhodla, že hviezdnej kariére dáva stopku. „Mohla som behať po pódiách, zarábať, spievať, moderovať, naháňať sa, ale všetko, s čím som sa kedy stretla, pretavujem do niečoho, čo je prospešné pre celok, nie pre mňa ako jednotlivca,“ dvojnásobná mamička sa vyjadrila na sociálnej sieti pred dvomi rokmi, kedy sa pustila do budovania vlastnej školy. Tá už minulý rok otvorila svoje brány a deťom ponúka naozaj dokonalé rodinné prostredie, aké má doma bezpochyby aj samotná Tina.

Známi zaľúbenci nemajú problém deliť sa na Instagrame o fotky zo svojho hniezdočka lásky, kde možno vidieť nielen zábery krásneho interiéru s jedinečnými dizajnérskymi kúskami, ale aj ich dvor, zahŕňajúci súkromnú pláž. Luxusná vilka “Separovcov” totiž stojí v Hrubej Borši, a to na brehu umelého jazera, za ktorým sa nachádza lukratívne golfové ihrisko. Mladá rodina si tak žije doslova ako v raji.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tinaslovakia