Tiež ste sa už stretli s názorom, že každý z nás má niekde vo svete svojho dvojníka? Slovenská speváčka Tina má to šťastie, že v uliciach behá hneď niekoľko jej dvojičiek. Počas týždňa jej vraj prídu v priemere dve fotografie slečien, o ktorých by ste si mohli myslieť, že je to práve ona. 

Spevácka hviezda Tina zavesila v sobotu podvečer na Instagram fotografiu svojej dvojníčky, ktorú jej poslal niekto neznámy. Tá podoba so sympatickou speváčkou je doslova neuveriteľná! Autentickosť potvrdzuje aj sama čokoládová diva so slovami: “V priemere 2x do tyzdna mi niekto posle moju dvojnicku. Ale toto je zatial strop😱😱😱nepobera mi hlava, jak moze cajka vyzerat jak ja na druhom stupni ZS 🙈🙈🙈.”

Na fotografii ide najpravdepodobnejšie o zosnulú speváčku Lisu Lopez z americkej R’n’B skupiny TLC. Sú to však len dohady. Čo poviete, aj vy by ste si ich pomýlili? :)

Tinina dvojníčka

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)