Filmová novinka Známi neznámi, o ktorej sme vás nedávno podrobnejšie informovali, má za sebou veľkolepú premiéru. Svojou účasťou ju poctila i známa slovenská speváčka Tina – pozrite sa, ako štýlovo a zároveň slávnostne sa kráska nahodila do kina.

Tomáš Maštalír, Táňa Pauhofová, Klára Issová, Martin Hofmann, Sväťo Malachovský, Tomáš Měcháček, Anna Kadeřávková či Petra Polnišová, ktorá stojí i za koprodukciou filmu, sa v stredu zúčastnili premiéry komédie so sladko-horkou príchuťou.

Pri filme Známi neznámi populárny Tomáš Maštalír dokázal, že mu to nielen výborne hrá, ale i spieva. Spolu s hviezdnou Tinou totiž nahrali zimomriavkový duet Jedno ráno, ktorý je titulnou piesňou spomínanej snímky. Dvojica sa stretla aj v kine na slávnostnom predstavení novinky, kde si exotická kráska charizmatického fešáka na malú chvíľu požičala od jeho manželky Kristínky a spravila si s ním milú pamiatku.

Tina si vyšla do spoloočnosti v elegantných, no za to pohodlných šatách marhuľkovej farby, mierne odhaľujúcimi nohy. Vďaka tomu sme mohli vidieť, že tenisky vymenila za opätky, pričom šmrnc jej dodával aj make-up a zapletené copíky, s ktorým bola neprehliadnuteľná.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TS/Be Well Media, Instagram/tinaslovakia, panprofesor.markiza