Martina Csillagová, známa pod prezývkou Tina, patrí k obľúbeným speváčkam nielen na Slovensku, ale aj v Čechách. O to viac nás zamrzelo, keď sa sympatická kráska z jedného dňa na druhý vytratila zo sveta sociálnych sietí. Jej manžel, raper Separ, je však na svojich účtoch neustále aktívny, a tak môžeme poznať aspoň malé detaily zo života exotickej krásky.

Pred pár mesiacmi padlo zo strany speváčky vážne rozhodnutie. Uvedomila si, že je na lajkoch, komentároch či rôznych príspevkoch závislá a sociálnym sieťam venuje niekoľko hodín denne na úkor svojej rodiny. Do určitej miery sa tak vzdala virtuálneho sveta a plnými dúškami si dnes užíva rodinný život.

 

Tina sa našťastie sem-tam objaví na profile svojho manžela a my tak máme aspoň malú možnosť vidieť ju v plnej kráse. A posledná fotografia iba potvrdzuje, že sa jej určite darí. Prednedávnom oslavovala mamička dvoch detí meniny a Separ jej cez sociálnu sieť zaprial k sviatku. No nemohli sme si nevšimnúť, že Tina výrazne zmenila imidž. Je ľahšia o pár kíl a kompletne zmenila svoj účes, ktorý jej rozhodne pristane.

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, Youtube