Popôrodné jazvy a nepekné bruško trápi množstvo žien. Poniektoré sa kvôli nim hanbia odhaliť svoje telo na verejnosti, a dokonca aj pred vlastným manželom. Na sebavedomí im nepridáva ani kritický pohľad a posmešky ľudí, ktorí zabúdajú na to, že toto telo vynosilo dieťatko.

Slovenská speváčka a hrdá dvojnásobná mamička Tina sa rozhodla zbúrať predsudky. Na svojom instagramovom profile zverejnila svoje popôrodné jazvy s jasným odkazom, že aj z tohto sa dá vytvoriť niečo krásne. V myšlienke ju podporil aj jej manžel raper Separ, ktorý sa stal jej osobným taterom. Dôkazom, že tento nápad skutočne bolel, je jej vyjadrenie pri fotografií: ,,..to, čo niekto vidí ako nedostatok, ja považujem len za nevyužitý potenciál 😜 dnes ho na 600 % využijem so svojim mužom, ktorý mi s vášňou vyrába utrpenie 😖 kks, jak to bolí na bruchu.. (2 pôrody, ale toto je horšie).” Nám sa jej myšlienka aj odvaha rozhodne páči, čo vám? :)

 

 

 

Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tatiana C.
Grafička, fotografka a hlavne dobrodružná povaha. Miluje knihy , dobrú hudbu a adrenalín. Zaujíma sa o témy vzťahov a .... Opýta sa za vás otázky ktoré sa hanbíte položiť. Verí že v jej článkoch nájdete odpovede, inšpiráciu a chuť skúsiť niečo nové.