Speváčka Tina prekvapuje čím ďalej, tým viac. Najprv oznámila, že aby mala na svoje deti viac času, odchádza z hudobnej scény a končí s kariérou. Neskôr darovala svojmu manželovi na narodeniny netradičný darček a len prednedávnom ukázala svetu to, za čo sa mnohé ženy hanbia – brucho po pôrode. Tentokrát oznámila fanúšikom novinku, ktorá ich veľmi nepoteší.

Už sme si všetci tak nejako zvykli, že všetko a všetkých môžeme vidieť na sociálnych sieťach. Hoci je to ťažké priznať, mnohokrát ľudia upadajú do závislosti. Mladá mamička dvoch detí urobila prvý krok a priznala, že kedysi bola na sociálnych sieťach doslova závislá. “Priznávam, bola som zavislá… Na tom, čo a ako robím. Aj na tom, čo si kto myslí, čo kto komentuje, lebo skoro každý negatívny komentár ma vystrelil k nekontrolovateľnej potrebe sa obhájiť,” napísala Tina na svojom facebookovom profile.

tina-priznanie

Fanúšikov tiež informovala, že vídať ju na Facebooku budú môcť ešte počas decembra. V januári ju už však budete hľadať márne. Hoci sú mnohí sklamaní, že “odchádza”, stoja pri nej a podporujú jej rozhodnutie. Podľa jej slov chce nechať priestor niekomu ďalšiemu. A tiež má pre všetkých jasný odkaz: “Aj to volanie po pozornosti vyplýva len z detstva, venujte sa svojim deťom, nech nenaháňajú pozornosť na internete, lebo môžu dopadnúť aj horšie jak ja.”

tina2 tina

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.