11. marca speváčka Tina oslávila svoje 35. narodeniny, ktoré prežila v ďalekej Afrike, kde siahajú jej korene. Krásna slovenská čokoládka fanúšikom mapuje všetky zaujímavé miesta a okamihy zažívajúce v exotickej Rovníkovej Guinei.

Už na prvý pohľad je jasné, že obľúbená speváčka pochádzajúca z Prešova, nebude tak celkom len Slovenka. Tina, narodená ako Martina Csillaghová, však doposiaľ veľmi o svojich predkoch nehovorila. Postupom času ale začína odhaľovať i rodinu žijúcu v Afrike.

,,Otec už dlho vraví, že som úplne ako babka. Živé tornádo plné energie, ktoré ma pre ľudí zvláštny magnetizmus. TINA dali vygravírovať na rovník, nech je jasné, odkiaľ je 50% mojej DNA. Dnes mám 35 a ďakujem za všetko. Úplne všetko…,“ zanechala na Instagrame v deň svojich narodenín Tina.

Rodená východniarka fanúšikov oboznámila s tým, že sa aktuálne nachádza v Rovníkovej Guinei s cieľom spoznať nielen zvyšok rodiny, ale aj temné a svetlé stránky Afriky, pričom za tento úžasný pobyt môže speváčkin manžel Separ, ktorý ho svojej milovanej venoval k spomínanému sviatku.

Pri potulkách krásami ďalekej Rovníkovej Guinei robí zrejme Tine spoločnosť aj jej očarujúca sestra Alicia, ktorá pôsobí rovnako pozitívne ako manželka populárneho rapera. Okrem toho z ich spoločného záberu sála nesmierne šťastie a dobrá energia, nemyslíte? :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tinaslovakia