Napriek tomu, že v Británii platí lockdown a s ním spojený dočasný zákaz prevádzkovania reštauračných zariadení a hromadných podujatí, svetoznáma speváčka prísne reštrikcie v krajine drzo obišla. 

Popová diva Rita Ora oslávila koncom novembra okrúhlu tridsiatku a narodeniny si obmedzeniami kvôli koronavírusu rozhodne pokaziť nenechala. Odvážna blondínka usporiadala v uzatvorených priestoroch luxusnej reštaurácie tajnú celebritnú párty, čo však pozornosti paparazzi fotografov neuniklo.

Rita sa síce na Instagrame pochválila farbistými zábermi z domácej oslavy, plnej honosnej výzdoby a všakovakých maškŕt, avšak o pokračovaním akcie na dobre stráženom mieste sa už nepodelila. Po odhalení zakázanej párty mala vraj speváčka také výčitky svedomia, že sa mala sama dostaviť na policajnú stanicu so zámerom zacvakať pokutu 10-tisíc libier.

Po oslave ju hrýzlo svedomie

Prominentná oslávenkyňa sa neskôr pokúsila o verejné ospravedlnenie svojho otrasného konania, aké mnohí jej priaznivci rezolútne odsúdili. V otvorenom príhovore si chybu priznala a tiež sa vyjadrila, že organizovanie bujarého večierka počas druhej vlny pandémie veľmi rozumným rozhodnutím nebolo.

,,Cítim sa obzvlášť trápne, keď z prvej ruky viem, ako tvrdo ľudia bojovali proti tejto strašnej chorobe a veľmi si vážim obety ľudí a podnikateľov, ktoré spravili, aby nás všetkých ochránili. Hoci viem, že to týmto už nenapravím, úprimne sa ospravedlňujem,” vyznala sa Rita Ora.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Instagram/Ritaora, Pexels.com