Simonu Hegerovú obdivujú pre jej hudbu a jedinečný štýl tisíce fanúšikov, pričom nejedna žena by rada vyzerala ako ona a nejeden muž by si ju určite rád predstavil po svojom boku. To sa, žiaľ, stať nemôže – Sima je už roky verná priateľovi Tomášovi Gajlíkovi, s ktorým majú veľkú novinu!

Srdce mladej speváčky a raperky Simy patrí dlhých šesť rokov Tomášovi Gajlíkovi alias Gajlovi, o ktorom sa v minulosti vyjadrila, že je jej najlepším kamarátom, láskou, oporou, manažérom, producentom a všetkým, čím by mal byť muž svojej polovičke. Niet preto divu, že sa dvojica vzťah rozhodla posunúť na vyšší level.

24-ročná kráska z Trnavy a o 17 rokov starší Gajlo majú pred sebou poriadne perné obdobie – pustili sa do budovania spoločného domčeka, ktorý začínajú stavať úplne od nuly. ,,Dnešným dňom sa nám začína plniť další z našich najväčších snov. Vitaj, prvý báger,” nadšená blondínka sa na Instagrame podelila o momentku z miesta, kde bude v budúcnosti stáť nové hniezdočko lásky. Ním sa bude okrem šťastia a harmónie rozhodne denne rozliehať hudba, Simin hashtag #HouseOfMusic (dom hudby) o tom viac než napovedá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova