Populárna slovenská speváčka Simona Hegerová alias Sima sa pred týždňom v svojich instastories ukázala s obväzom na hlave. Fanúšikov informovala, že podstúpila vysnívanú plastiku uší a nejaký čas ju bude zdobiť „módny doplnok“, ktorý teraz na chvíľku zahodila.

Dnes je úplne bežné, že dámy s odstávajúcimi ušami navštívia plastického chirurga, ktorý im menšiu chybičku krásy pomôže odstrániť. A i keď mladej hitmejkerke Sime sebavedomie rozhodne nechýba, už odmalička túžila podstúpiť túto operáciu aj ona.

simona hegerová

Týždeň po plastike sa atraktívna blondínka rozhodla otvorene prehovoriť o detailoch zákroku, ktorý podstúpila pod narkózou. ,,Prvé 3 dni som mala také bolesti, že som nebola schopná si dať ani sprchu, ani jesť (jedine detské výživy). Schudla som 3 – 4 kilá. Jediné, čo som chcela, bola tabletka od bolesti,“ prezradila rodáčka z Trnavy na sociálnych sieťach, a taktiež uviedla, že by zákrok už druhýkrát podstúpiť nechcela.

24-ročná speváčka sa však svojimi slovami nesnaží ľudí od operácie odradiť, práve naopak – chce ich na procedúru pripraviť. ,,Musím, samozrejme, zdôrazniť, že mne uši iba neprišívali k hlave, ale robili aj resekciu resekciu chrupavky. Keď uši iba prišívajú, boli vraj oveľa menej,“ ďalej uviedla k téme a pridala i fotky pred a po plastickej operácii. ,,Tie uši nebudú až takto pri hlave, trošku ešte povolia,“ Sima dodala k snímkam.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/simonahegerova