Protipandemické opatrenia sa uvoľnili a obľúbení umelci sú opäť na pódiách. O krátke video z koncertu sa podelila aj Simona Hégerová alias Sima. Jeden z kritikov si však dovolil výsmešne odhadnúť vekový priemer jej publika, čo neskôr oľutoval.

Po tom, čo si neznámy do komentára tipol priemer 12,5 roka Siminých fanúšikov, sa obľúbená speváčka rozhorčila. Okamžite ho pod svojím príspevkom konfrontovala, nakoľko si váži každého jedného, kto jej hudbu obľubuje.

Po dlhej konverzácii, kde sa Sima a anonym dohadovali o tom, či bola jeho poznámka výsmešná, sa mladík stiahol a dokonca komentár zmazal. Avšak známa chameleónka sa s podobnými kritikmi, ktorí svoje slová neskôr oľutovali, už v minulosti stretla, a tak si ich virtuálny rozhovor screenshotla. Neskôr nahrala aj krátke video.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Takýchto týpkov, ktorí komentujú moje videá alebo moje koncerty takýmto spôsobom, si natieram na chleba,” uviedla 25-ročná hitmakerka, ktorej vystúpenia navštevujú všetky vekové kategórie. Celú ich konverzáciu a vyjadrenie populárnej krásky nájdete nižšie!

Foto/Zdroj: Instagram/simonahegerova, streamable.com