Twiinsky, Kristína, Dominika, Slovensko, pozrite sa, ako sa to naozaj robí! Slovenská speváčka SIMA alebo Simona Hégerová, ktorú si môžete pamätať z šou Hlas Československa, má na svete nový singel. Skladba ,,S tebou aj bez teba” je dokonalým spestrením medzi letnými hovadinami, ktoré vydali naši štýloví umelci.

Partia kamáratok, neutíchajúci smiech, slnko, voda, leto a chytľavá hudba. Skladba od mladej speváčky je snáď prvým letným zaujímavým počinom v slovenskom šoubiznize, ktorý nikoho neurazí, klip poteší a dokonca si vás svojou nákazlivou silou omotá okolo prsta.

SImma

Ako SIMA uvádza na svoje facebookovej fanpage: ,,Klip som si prvýkrát točila aj strihala sama. Úplne nový pocit, doteraz nepoznaný, je úžasný…” A nám sa naozaj, naozaj páči. Takto má vyzerať dievčenské leto! :)

Foto/Video: YouTube, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)