Speváčka Sia je známa tým, že na verejnosti takmer nikdy neukazuje svoju tvár. Tentokrát však urobila po dlhšom čase výnimku, a to na oscarovej afterpárty Vanity Fair 2017. A vyzerá výborne!

Speváčka Sia, vlastným menom Sia Kate Isobelle Furlerová, je 41-ročná austrálska speváčka a hudobná skladateľka. Už niekoľko rokov patrí medzi popredné hviezdy svetovej pop music a okrem mnohých hitov, ktoré napísala pre nemenej slávnych spevákov, ju preslávili najmä spolupráce so známymi umelcami, ako Flo Rida či David Guetta. Okrem toho je tiež charakteristická tým, že už pomerne dlhý čas neukazuje na verejnosti svoju tvár. Na afterpárty tohtoročných Oscarov však Sia urobila výnimku a ukázala sa “v celej svojej kráse”. O pozitívne komentáre rozhodne núdzu nemala. Vyzerá naozaj výborne. :)

Sia prišla pôvodne v klasickom outfite, no neskôr ukázala svoju tvár

Foto: Facebook, Instagram, GettyImages | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)