K celebritným rozchodom, ktoré priniesol rok 2016, sa prednedávnom pridala aj Sia so svojím ešte stále manželom Erikom Andersom Langom. Speváčka s nezameniteľným imidžom si v týchto chvíľach lieči srdiečko v Mexiku, kde ju paparazzi zachytili v plavkách. A veru strhla sa poriadna vlna kritiky.

Imidž austrálskej speváckej divy, ktorá si hovorí Sia, pozostáva z blond huňatej parochne s dlhou ofinou a outfitov, ktoré doposiaľ väčšiu pozornosť médií nevzbudzovali. Až doposiaľ. Paparazzi totiž zachytili, ako si 40-ročná umelkyňa užíva chvíle voľna na mexickej pláži. Oblečené však mala len miniatúrne biele bikiny. Negatívne komentáre smerujúce na jej telo na seba nenechali dlho čakať. Kritika padla na jej celulitídu i na to, že si na svoj typ postavy zvolila zlé plavky. Hoci je pravda, že blondína neoplýva najideálnejšími krivkami, no nie každá speváčka sa musí prezentovať len zovňajškom. Sia má zlato v hrdle, a preto si môže dovoliť chodiť aj nahá. Veď vyzerá ako reálna žena, nie produkt z továrne na dokonalosť.

 

Певица Сия на пляже 🤔🤔🤔 #sia

A post shared by PE✪PLETALK.RU (@peopletalkru) on

Foto: Instagram, wallpapersdsc.net

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lola
Mladá baba, ktorá sa rada pozerá celebritám na zúbky. A občas tam nájde aj nejaký kaz, o ktorý sa s vami rada podelí. :)