Showbiznis je vraj tvrdý a ten, kto bol včera na vrchole, môže zajtra padnúť na samé dno. Celebritné krásky žijú vo svete plnom konkurencie a na to, aby si zabezpečili svoju vlastnú slávu a prestíž, siahajú po tých najšialenejších možnostiach. Živím príkladom ľudskej hlúposti a túžby po pozornosti sa tentokrát stala populárna diva Rihanna.

Barbadosská speváčka Rihanna, ktorá poslednú dobu provokuje viac ako spieva, šokovala svojim správaním celý svet. Na sociálnej sieti Instagram si veľmi svojským spôsobom pripomenula 91. narodeniny Britskej kráľovnej Alžbety druhej.

Poriadna vlna kritiky na adresu populárnej speváčky sa spustila v momente, ako na svojej sociálnej sieti zverejnila nechutné koláže panovníčky. Kombináciou svojich vlastných módnych kreácií a Alžbetinej hlavy vytvorila originálne fotomontáže, na ktorých vyzerá kráľovná ako obstarožná prostitútka. Speváčka už zjavne nevie, ako na seba upútať pozornosť. Tentokrát však naozaj prestrelila, keďže medzi jej fanúšikmi sa našlo nespočetné množstvo priaznivcov kráľovskej rodiny. Kontroverznú speváčku tak zasypala lavína nepríjemných komentárov o tom, že je lacná, hlúpa alebo totálne neúctivá.

Nechutné fotomontáže pobúrili fanúšikov po celom svete

Foto: Instagram.com/badgalriri, queenelizabeth