Multitalentovaná americká umelkyňa, ktorá je nielen televíznou a divadelnou herečkou, ale aj speváčkou s neuveriteľným rozsahom, sa opäť vydala. S touto radostnou správou sa pochválila celému svetu prostredníctvom sociálnych sietí, kde zverejnila fotky zo svojej svadby.

Idina Menzel sa zapísala do širšieho povedomia verejnosti vďaka účinkovaniu v animovanom muzikálovom filme Frozen z roku 2013, ktorý získal až dvoch Oscarov. Sympatická Američanka v ňom nielenže prepožičala hlas hlavnej postave Else, ale naspievala aj ústrednú pieseň „Let It Go“, ktorú milujú deti i dospelí po celom svete. Okrem toho sa venuje aj hraniu v divadle a blysla sa v počinoch ako Aida, Hair alebo Wicked.

Idinina hviezda je momentálne na samom výslní, no nedarí sa jej len v profesijnom živote, ale aj v tom súkromnom. Umelkyňa je totižto čerstvo vydatá a s touto radostnou správou sa pochválila aj na sociálnych sieťach, kde zverejnila fotografie zo svojej nádhernej romantickej svadby. Jej vyvoleným sa stal Aaron Lohr, ktorý pôsobí v rovnakej brandži. Dvojica sa v septembri minulého roka zasnúbila a v súčasnej dobe sú z nich už novomanželia. Idina k zverejneným snímkam napísala, že si vzala lásku svojho života a sľuby si vymenili vo svojom dome. K oltáru ju odviedol nielen jej otec, ale aj syn Walker z prvého manželstva. Podľa slov umelkyne to bolo magické, a zároveň sa poďakovala všetkým, ktorí jej pomohli, aby bol pre ňu jej veľký deň „D“ špeciálny.

Frozen- Let It Go

Zdroj | Foto: Instagram, pexels.com | Video: YouTube