Len prednedávnom do sveta vyšli šokujúce informácie, že Kanyeho Westa museli náhle hospitalizovať. Lady Gaga zaujala k tejto situácii nečakaný postoj, ktorý mnohých prekvapil. Známemu hudobníkovi poslala do nemocnice odkaz plný lásky a podpory!

Behom posledného týždňa sa popísalo mnoho informácií o manželovi televíznej hviezdy Kim Kardashian. Nepríjemné udalosti však nabrali obrovský spád. Najprv známy umelec odmietol odohrať celý svoj koncert, následne ukončil svoje rozbehnuté turné a toto všetko vyvrcholilo nečakanou hospitalizáciou v nemocnici. Kanye West sa však počas tohto náročného obdobia môže pochváliť aj niečím pozitívnym. Z hudobného sveta sa mu dostáva úžasná podpora od umeleckých kolegov. Úspešná blonďavá speváčka Lady Gaga prednedávnom vyjadrila na svojom Instagram podporu krásnej Selene Gomez, ktorá po štyroch mesiacoch vystúpila na odovzdávaní hudobných cien AMA´s. Tentokrát milé slová smerovala aj oceňovanému i nenávidenému raperovi Kanyemu Westovi. Lady Gaga mu totižto cez Twitter adresovala odkaz, ktorý mnohých nielen prekvapil, ale následne aj veľmi potešil.

Muzikantka mu napísala krásne slová a zároveň mu nimi vyjadrila aj svoj obdiv: ,,Kanye West, podporujem ťa a mám ťa rada, braček. Vidím v tebe statočnosť a odvahu stopnúť toto turné a postarať sa o seba. Si obrovský umelec!” Lady Gaga týmto ďalším činom ukázala, aké má veľké, láskavé a dobrosrdečné srdce.

Zdroj: Twitter | Foto: Twitter, Instagram