Americká speváčka Kelly Clarkson (35) opäť dokázala, že je nad vecou a nenechala sa znechutiť ani nepríjemným komentárom jedného zo svojich neprajníkov. Na narážku na jej váhu odpovedala s chladnou hlavou a tým uzemnila všetkých, ktorí by sa do jej osoby pokúsili navážať aj v budúcnosti.

Speváčka sa netají tým, že už na strednej škole musela trpieť nepríjemné poznámky na jej hmotnosť a od útleho veku bojovala so svojou silnejšou postavou, pretože sa chcela vyrovnať štíhlejším spolužiačkam. To sa jej občas aj podarilo a na určité obdobie ,,zhodila” zopár kíl, ktoré však neskôr nabrala späť. Dnes uvádza: „Som taká, aká som a aká by som mala byť. Som to proste ja!”

Kelly Clarkson
Kelly, keď mala o pár kíl menej (vľavo) a dnes

O tom, že je Kelly skutočne vyrovnaná so svojou postavou, svedčí aj jej odpoveď na neprajný komentár na sociálnej sieti, v ktorom sa písalo, že je ,,tučná”. Kelly si však zachovala chladnú hlavu a namiesto nepríjemnej odpovede reagovala takto: „A stále som neskutočne krásna.” Touto odpoveďou si určite získala ešte väčšiu obľúbenosť u svojich skutočných fanúšikov. Speváčka sa v súčasnosti namiesto riešenia svojej postavy radšej s láskou stará o svojho manžela a dve krásne detičky.

Kelly so synom Remington Alexandrom (1) a dcérou River Rose (3)

deti Kelly Clarkson

Kelly s manželom Brandonom na oslave 1. roku ich syna

rodina Kelly Clarkson

Zdroj: ona.idnes.cz | Foto:  boredbug.com, Instagram, Twitter | Video: YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk