Česká speváčka Ewa Farna bola médiami i fanúšikmi opakovane kritizovaná za svoje plnšie ženské tvary. Aj keď si z toho príliš ťažkú hlavu nikdy nerobila, na poslednom koncerte ukázala všetkým neprajníkom, že zhodiť pár kíl navyše jej nerobí ani najmensí problém!

Ewa Farna sa pohybuje na hudobnej scéne už neuveriteľných 10 rokov a za ten čas sa na verejnosti neraz “pretriasala” i jej ženská postava. V roku 2015 reagovala na názory ohľadom jej vyššej váhy singlom “Mám boky jako skříň”, ktorým jasne naznačila, že ju negatívne komentáre na jej výzor absolútne nezaujímajú.

Ako sa však zdá, táto pieseň je v podaní speváčky dnes už len minulosťou. Ewa Farna totiž vystúpila na svojom výročnom koncerte v plnom nasadení a okrem úžasného speváckeho výkonu predviedla aj svoju schudnutú postavu v dokonalých outfitoch. Krásna brunetka zaspievala všetky svoje veľké hity, ako Měls mě vůbec rád, Boky jako skříň, Boží mlejny melou, Ticho, Leporelo, ale i úžasné covery, ako I will always love you od Whitney Houston či Skyfall od Adele.

ewa-5

Ewine krivky sú dnes jednoznačne menej výrazné a v kombinácií s dobre ladeným oblečením bol výsledok priam neuveriteľný. Niet pochýb, že speváčke to skutočne pristalo a rozhodne patrí medzi najpríťažlivejšie ženy českej hudobnej scény!

15043611_1196524380424019_6200202118352076800_n ewa ewa-4 ewa-3 ewa-2

Foto: Instagram