Dara Rolins, ikonická a obdivovaná speváčka sa doslova vyžíva v kontakte so svojimi fanúšikmi. Teší sa z ich reakcií a pri každej možnej príležitosti zavesí na sociálne siete nejakú novú fotografiu, či už prezentuje svoju kolekciu oblečenia, hudobné novinky alebo kúsok zo súkromia. To, čo sa však speváčke prihodilo v týchto dňoch, šokovalo nielen ju samotnú, ale aj fanúšikov.

Speváčka Dara Rolins si uvedomuje, že udržiavanie kontaktu s fanúšikmi patrí k jej práci. Prostredníctvom sociálnych sietí ich denne vpúšťa do svojho sveta a rada sa podelí o pozitívne, ale aj negatívne emócie. Pred pár dňami sa však stala obeťou nepríjemného útoku hackerov. Jej účet na Instagrame bol kompletne zrušený! Sčítaním takzvaných ,,nahlásení” sa systém zablokuje, účet sa automaticky zruší a užívateľovi nezostane nič iné, ako čakať na preverenie administrátormi stránky. Speváčka pritom nikdy nezverejňovala neprístupný či vulgárny obsah, preto je viac ako zarazená, že sa niečo podobné stalo práve s jej kontom. ,,Pretože to môže chvíľu trvať, ako som po dvoch dňoch čakania pochopila, rozhodla som sa založiť si nový instagramový účet. Pre tých, ktorí so mnou, s nami :) chcú zostať aj naďalej v kontakte!!!,” vysvetlila fanúšikom. Tí sa potešili rýchlej spätnej väzbe, a tak nám teda nezostáva nič iné, len follownúť si ju pod novým menom- ,,dararolins.osobne”.

 

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)