Adele, momentálne najpopulárnejšia anglická speváčka, je povestná svojím krásnym hlasom a nedokonalými krivkami. Tie jej však vôbec neprekážajú a celému svetu hrdo ukazuje najmä svoju krásnu tvár, ktorá je už charakteristická výraznými čiernymi linkami. Na sociálnej sieti však pred niekoľkými dňami zverejnila fotografiu, na ktorej je úplne prirodzená a fanúšikovia ju takmer  nespoznali!

Iba dvadsaťosemročná speváčka Adele dokázala, že je taktiež iba žena z mäsa a kostí! Na internet, plného kritizujúcich ľudí, ktorí sledujú každý krok a výzor celebrít, sa rozhodla zavesiť svoju fotografiu, na ktorej je absolútne nenalíčená! Speváčka Adele totiž prepadla chorobe a snažila sa svojim fanúšikom ospravedlniť za zrušenie plánovaných koncertov. ,,Zdravím všetkých, najmä fanúšikov z Phoenixu v Arizone, ktorý sa tešili na môj dnešný koncert. Je mi to veľmi ľúto, ale svoju večernú šou musím zrušiť,” vyjadrila se chorá speváčka. Následne vysvetľuje, že jej momentálne nie je dobre, zlyhali jej hlasivky a tak jej neostáva nič iné, ako sa jednoducho vyliečiť. Svojim fanúšikom z Phoenixu taktiež sľúbila náhradný koncert. Pod snímkou sa objavilo vyše 8 000 pozitívnych, ale aj negatívnych komentárov. Na fotografii, ale aj vo videu vyzerá speváčka naozaj inak, ako keď je nalíčená, avšak choroba si, žiaľ, nevyberá. Prajeme skoré uzdravenie!

Phoenix, AZ / Aug 16

A post shared by Adele (@adele) on

 

A post shared by Adele (@adele) on

Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)