Začiatkom februára sa na verejnosť prevalila informácia o tom, že by mali obľúbení slovenskí umelci Sima Martausová a Juraj Bača tvoriť pár. A hoci sa doposiaľ ani jeden z nich k tejto správe nevyjadril, dôkazom by mohla byť ich najnovšia spoločná fotografia.

Sima Martausová aktuálne prežíva veľmi šťastné obdobie. Prednedávnom ju totiž Slováci ocenili prestížnou soškou OTO v kategórii Speváčka roku 2018. Sympatickej brunetke by sa ale malo dariť aj v súkromí, keďže vraj našla lásku, a to po boku fešného slovenského herca Juraja Baču.

Hlavný hrdina seriálu Rex síce pred pár dňami fanúšikom oznámil, že svoje pôsobenie na sociálnych sieťach obmedzuje, no jeho fotka sa na nich predsa len objavila. A to dokonca práve v spoločnosti talentovanej pesničkárky!

Juraj Baca

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Juraj a Sima totiž zavítali na krst nového románu a zároveň narodeninovú oslavu spisovateľky Táne Keleovej-Vasilkovej. Na udalosti sa stretli aj so známou markizáčkou Norou Krchňákovou, ktorá si s údajnými zaľúbencami spravila spoločný vysmiaty záber a ten zverejnila na svojom profile. Jej fotka by tak mohla byť konečne jasným dôkazom toho, že slovenský idol žien randí s krásnou speváčkou, nemyslíte? :)

Spoločnú foto Nory, Simy a Juraja si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/jurajbaca, simamartausova, RTVS