Už dlhšie kolujú internetom klebety ohľadom tehotenstva speváčky Cheryl Cole. Po sotva polročnom vzťahu sa nechať nabúchať od dvadsaťtriročného zajačika? Taká skúsená žena by už mohla mať troška rozum. Avšak čo nás núti sa zamyslieť nad tým, že vôbec nemusí ísť len o novinárske výmysly? 

Ajajaj. Pobláznení fanúšikovia britskej skupiny One Direction už pár týždňov špekulujú nad tým, že ich miláčik sa môže stať otcom. Aktívna speváčka úplne zmizla zo sociálnych sietí, neobjavuje sa na spoločenských akciách a v podstate o nej nikto nič nevie už skoro tri mesiace. Olej do ohňa prilial aj samotný Liam, ktorý si na Twitteri zmenil popis profilu na – “najšťastnejší muž na svete”. To sa zvykne hovoriť pri radostných správach typu – “zlatko, budeš otcom”, nie? :)

3

Napriek nafúknutým novinárskym titulkom to nikto z PR tímu nepotvrdil ani nevyvrátil. Neobjavil sa žiadny “zdroj blízky speváčke”, dokonca to nepoprela ani samotná Cheryl. Avšak fanúšikom sa podaril husársky kúsok, keď v obchode s tehotenskými potrebami pristihli jej mamu. V predajni “Mothercare” nakupovala špeciálne vankúše pre budúce mamičky. Tak ako to je? Na oficiálnu odpoveď si budeme musieť chvíľu počkať, no my máme také tušenie, že pár to svetu ohlási vo veľkom štýle.

2 1

I miss you!…the things you make me do🤓😋 home soon!

A post shared by Liam Payne (@liampayne) on

 

#cannes ✌🏼

A post shared by Liam Payne (@liampayne) on

 

😏

A post shared by Liam Payne (@liampayne) on

Foto: Instagram, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)