Charizmatická speváčka už 7. decembra oslávi 50 rokov a pri príležitosti svojich okruhlín si pre fanúšikov prichystala veľkolepé prekvapenie. Dara Rolins má pre Čechov a Slovákov darček, na ktorý sa pripravovala počas celého života. 

48-ročná kráska sa v hudobnom svete pohybuje od útleho detstva a na svojom konte má samé hity. Daru Rolins už o necelý mesiac čaká životné jubileum, ktoré chce osláviť nielen s rodinou, priateľmi a blízkymi, ale aj so svojimi priaznivcami.

dara rolins

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pôvabná blondínka pri príležitosti svojej 50-tky organizuje jedinečné vystúpenie, ktoré už nikdy neplánuje zopakovať. „Chcem vás pozvať na najväčšiu narodeninovú párty môjho života! Vrátiť ešte raz všetky spomienky, oživiť ich, dotknúť sa tých najcitlivejších miest v našom srdci,“ zdôverila sa interpretka.

,,Môj koncert, ktorým chcem zmapovať všetky tie neuveriteľné roky mojej kariéry, od detstva až po súčasnosť. Od Arabely a Anjelika, Cestu do rozprávky, Až raz budem učiteľkou cez Zvonky, What you see is what you get, Na teba sa dívam, Party DJ, Chcem znamenie, More, Ver mi, Všetko alebo nič, Nebo Peklo až po Penu a novinku, ktorú pre vás chystám,” dodala speváčka, ktorá sa parádneho žúru nevie dočkať.

Dara už dokonca k špeciálnemu podujatiu nakrútila skvelú pozvánku, kde pózuje v ligotavých strieborných šatickách, ktoré doplnila o krásne šperky a parádnu vizáž. Povedali by ste, že táto bohyňa má čoskoro 50-tku?

 

Zdroj:Foto: Instagram/dararolins_vermi