Občas sa stáva, že nám hlavu poblázni aj niekto, kto by nemal. Vtedy odchádza zdravý rozum i úsudok kdesi do neznáma a my lietame v oblakoch. No ak vás obletuje ženatý muž, majte sa na pozore a čím skôr si uvedomte tieto fakty!

Zážitok so ženatým mužom mala aj Carmen McGuiness, ktorá sa doňho bezhlavo zamilovala. Jej predstavy ju však po čase prefackali, a tak sa rozhodla, že sa so svojim príbehom podelí, aby varovala všetky ženy!

Všetko sa začalo v čase, kedy bola ešte mladá a naivná. Aj keď na túto 15-mesačnú etapu svojho života nie je hrdá, považuje ju za svoju najväčšiu životnú chybu. To, čím si prešla, jej dalo lekciu, na ktorú nikdy nezabudne. Dnes si uvedomuje, že za všetko, čo si spôsobila, môže len ona sama! Preto ponúka ženám niekoľko rád, ktoré vyplývajú z tohto jej hlúpeho úletu.

Vášeň

Pán dokonalý robil všetko, aby svoj objekt dostal tam, kam chcel. Spôsobil jej stav, kedy už zdravý úsudok nefungoval, napriek tomu, že si uvedomovala a dookola pripomínala, že je to ženatý muž. Dnes vie, že vášeň nie je žiaden magický pocit, ale že sa dá jednoducho odstrániť podľa vlastnej úvahy.

Rýchlo zabudnúť

To však niekedy nejde len tak ľahko! Niekedy totiž žena musí zvádzať boj doslova sama so sebou. Až vtedy, keď prišla na to, že nemá zmysel zabíjať spomienky, prišla zmena. Začala ich ignorovať a postupom času si uvedomila, že slabnú.

rozchod je bolestivý

Pravá tvár

Tá sa ukazuje od prvého stretnutia, či si to chceme priznať alebo nie! Ak raz niekto klame svojej manželke, bude klamať každej ďalšej. Ľudia, ktorí klamú, to nerobia ojedinele, je to niečo, čo je ich každodenná vlastnosť!

Potrebujete takého?

Viete, že je ženatý, viete, že klame svoju ženu a už viete, že klame aj vás. No potrebujete takého ,,chlapa”? Ten sa určite nezmení len kvôli vám!

Skutočné hodnoty

Takýto silný zážitok vám dá riadnu školu a vy si uvedomíte, čo skutočne chcete. V tomto bludnom kruhu šťastná zaručene nebudete a vaša ďalšia cesta pôjde zrejme úplne opačným smerom. Totiž, keď si po čase prehodnotíte svoje minulé zážitky, ľahko si uvedomíte, že práve takýto život vôbec nie je pre vás. Vy potrebujete normálny vzťah!

Priatelia

Strácate ich! Či už tým, že sa od nich sama izolujete alebo tým, že sa oni izolujú od vás. Vás nebaví počúvať reči, ktoré vás priam ničia a ich neteší, v čom práve lietate. Uvedomte si to zavčas, kým pri sebe ešte niekoho máte!

vzťah so ženatým mužom

Foto: pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Loriana
Miluje prírodu, čítanie a najviac svoju rodinu. Jej veľkým snom je byť dobrou novinárkou a najviac ju baví robiť veci po svojom. Najväčšou inšpiráciou posúvať sa vpred je jej milovaný synček, ktorý jej každý deň dáva dôvod na úsmev.