Talianska modelka je veru pekný kvietok. Nielenže sa vyspala so stovkami chlapov, ona sa tým doslova chváli! Spomedzi všetkých si však vybrala jedného, ktorého “pýchu” v nohaviciach chce vyskúšať najviac. 

Paola Saulino sa dostala do povedomia svojich krajanov hlavne vďaka verejnému sľubu, ktorý dala pánom v Taliansku. Prisahala totiž, že ak budú hlasovať proti vtedajším zmenám premiéra Mattea Renziho, uspokojí ich tým najkrajším spôsobom. 27-ročná modelka sa tak vydala na “turné” po krajine a od decembra minulého roka sa stihla vyspať s viac ako 400 mužmi.

Paule sa však zachcelo niečoho nového. Dohodla si stretnutie s Mohammedom Abadom zo škótskeho Edinburghu. Ten má totiž bionický úd za 70 000 libier, ktorý mu lekári vytvorili v roku 2015 po amputovaní jeho prirodzenia pri následkoch nehody.

,,Bolo by skvelé, keby som mohla ukázať, čo dokážem. Takého vtáka totiž nemá žiadny chlap. Určite bude väčší a bude to zábava,” hovorí modelka pre denník Daily Star. Mohammed dosiahne erekciu okamžite po stlačení gombíka zabudovaného v semenníku. Talianke zjavne nezáleží ani na tom, že jej nový objekt nie je práve chlap z titulky magazínov. Tak toto by mohla byť skutočne zábava. :D

Foto: Instagram, Tumblr