Hovorí sa, že kedysi existovala žena, ktorá bola so sebou na 100 % spokojná, avšak nikto ju nikdy nevidel. Tento príbeh je určite vymyslený, pretože každá z nás pozná ten rozladený pocit a chuť neustále niečo vylepšovať. Tento problém sa týka nielen bežných ľudí, ale aj svetovo známych celebrít. A možno by ste sa čudovali, no zápasia s ním aj mnohí muži!

Medzi jedno z najčastejších vylepšení výzoru patrí zväčšovanie pier, avšak túžba po ich plnosti a dokonalosti zahnala mnohé slávne osobnosti do extrémov. Aj keď si mnohé ženy, a dokonca aj muži, môžu za znetvorenie výzoru sami, často krát bola chyba aj na strane doktorov, prípadne ide o alergické reakcie na cudziu látku v tele. Čo však majú tieto celebrity spoločné? Rozhodnutie, že si nabudúce určite vyberú lepšieho špecialistu.

Farrah Abraham

Justin Jedlica

Snooki

Donatella Versace

Lisa Rinna

Mickey Rourke

Janice Dickinson

Kris Jenner

Heidi Fleiss

Reese Witherspoon

Melanie Griffith

Foto: Instagram, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.