Po Taylor Swift a Calvinovi Harrisovi, ktorí sa rozišli po 15. mesiacoch vzťahu, tu máme ďalší hviezdny rozchod. Modelka Gigi Hadid a bývalý člen skupiny One Direction, Zyan Malik, sa rozišli iba po 7. mesiacoch randenia! Tak ako sa táto veľká láska začala, tak sa aj veľmi rýchlo skončila. Prečo k tomu došlo?

Mladá láska, ktorá sa zrodila medzi týmito celebritami, bola naozaj veľká. Zayn a Gigi za krátkych čas stihli natočiť zamilovaný videoklip k sólovej skladbe Zayna či objaviť sa spoločne na titulke magazínu Vogue. O dôvode ich rozchodu sa stále špekuluje. Podľa istých zdrojov môže ísť o nezhody v komunikácii a taktiež problémy s neustálym odlúčením. Údajne bojovali so vzťahom už od narodenín Gigi, ktoré mala 23. apríla. Nie je však vylúčené, že sa pokúsia dať svoj vzťah znova dokopy. Uvidíme, ako to teda dopadne, isté však je, že tomuto mladému páru to spolu veľmi pristalo.

❤️ @voguemagazine by @mariotestino on stands in May!! xx

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 

:( we love you always chub 👼🏼🐈

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 

 

missing you ❤️

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 

Foto: Instagram | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)