V prvú septembrovú nedeľu sa na obrazovkách TV Markíza konečne objavilo dlho očakávané pokračovanie šou Tvoja tvár znie povedome II. Kým prvá séria nastavila latku skutočne vysoko a diváci si obľúbili takmer všetky vystupujúce osobnosti, debutové kolo druhej série sa taktiež nenechalo zahanbiť!

Zábava, šialené premeny a bravúrne spevácke výkony. Aj takto by sa dalo zhodnotiť prvé kolo druhej série šou Tvoja tvár znie povedome, ktorú odvysielala TV Markíza v prvú septembrovú nedeľu. Už niekoľko mesiacov dopredu avizovali médiá, aké osobnosti sa ukážu v pokračovaní obľúbeného programu, no až do včerajšieho večera nikto nevedel, čo môže skutočne očakávať. Celú epizódu odštartoval víťaz predchádzajúceho ročníka Lukáš Adamec, ktorý sa premenil na ,,zviera” zo skladby ,,I’d Do Anything For Love” od amerického hudobníka Meat Loaf. Po predstavení staronovej poroty, do ktorej nakoniec zasadol aj spomínaný Lukáš, sa na pódiu predstavil prvý ,,súťažiaci”, ktorým nebol nikto iný, ako samotný Kráľ Jullien z Madagaskaru. Úžasné prevtelenie Andreja Bičana iba potvrdilo, že zabávač naberá druhý dych a na Slovensku momentálne patrí k najobľúbenejším osobnostiam televíznej obrazovky. Vystúpenie si získalo snáď len pozitívne reakcie a fanúšikovia na sociálnych sieťach s radosťou komentovali Andrejove vystúpenie, ktoré označili za ťahač celej šou. Nuž, lemur, ktorý sa chcel počas celého večera páriť, si jednoducho získal sympatie snáď všetkých divákov na Slovensku.

Po chlpatom vystúpení sa na pódiu objavila speváčka Mária Čírová, ktorá sa predstavila ako Pharrell Williams. Krehká blondínka síce odspievala skladbu bez jediného zaváhania, no maskéri snáď chceli speváčke viac ublížiť ako pomôcť. Keď už boli po Máriínom vystúpení všetci ,,Happy”, pódium rozohnila temperamentná Natalia Oreiro, alias rosnička Lenka Vavrinčíková, ktorá bola jedným z najväčších prekvapení celej šou. Vyzívavé šaty, o tri odtiene rozdielny príčesok (snáď snaha o ombré), no nespútaná energia a radosť z vystúpenia. Lenka bola jednoducho na zjedenie a podľa komentárov na sociálnych sieťach si získala obrovské množstvo mužských, ale aj ženských fanúšikov. ,,Od dnes pozerám predpoveď,” vyjadril sa jeden z obdivovateľov krásnej brunetky.

3

Po nespočetných a pred ďalšími nespočetnými reklamami sa na pódiu objavil muzikálový herec Patrik Vyskočil, ktorý sa divákom predviedol ako jedinečný Freddie Mercury. Umelý chrup, ženské šaty a podväzky! Aj keď to mnohí diváci neočakávali, Patrik zaspieval skladbu ,,I Want To Break Free” výborne a svojim vystúpením patril k najlepším čísla večera. Za ním sa divákom predstavila Mirka Partlová, ktorá snáď ako jediná rozdelila fanúšikov na dve skupiny. Polovica označila vystúpenie za pekné, avšak vytkla herečke, že na skladbu jednoducho nemá, druhej sa prevedenie Whitney Houston páčilo priam zimomriavkovo.

Po vážnej a už prehnane afektovanej spomienke na prefetovanú hviezdu sa na pódiu objavila Zuzana Vačková, ktorá bola veľkým prekvapením pre všetkých prítomných v sále, ale aj pri televíznych obrazovkách. Po obrovskom trapase v predchádzajúcej sérií, kedy herečka Michaela Čobejová predvádzala nepochopiteľné vystúpenia, prišla bláznivá Alica z Paneláku, ktorá si absolútne podmanila všetkých naokolo. Rozkošná Meghan Trainor jej vyšla na jednotku a vyslúžila si množstvo pozitívnych komentárov ako aj Martin Harich, ktorý sa objavil v koži Eda Sheerana. Ryšavý Rumcajs zaspieval svoju skladbu výborne a v prípade, že by bol opäť účastníkom Superstar, roztopil by srdce nejednej teenagerky.

5

Avšak poďme pekne k vyvrcholeniu večera. Ak by ste hľadali či chceli vidieť herca a zabávača Sväťa Malachovského, mali ste smolu. Jedna z najväčších premien celej šou prebehla práve na ňom a pôvodné črty jeho tváre by ste sa snažili nájsť len márne. Sväťo v sebe nezaprel šoumana a v krásnych bielych šatách odspieval celú skladbu falzetovo. Za zmienku určite stoja aj tanečné kreácie, ktoré odrovnali všetkých divákov. Po tomto vystúpení bol víťaz prvej časti druhej série automaticky známy a ako mnohí predpokladali, porota i súťažiaci mu pridelili najväčší počet bodov.

7

A ako by sme zhodnotili celú šouku? Šialené množstvo reklám, ktoré prenos natiahli na tri hodiny, no výborná zábava so spŕškou dvojzmyselných narážok. Už teraz sa tešíme na ďalšiu časť! :)

1 2 4 6

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)