Lucka Bílá patrí v talentovej šou k dlhoročným stáliciam a na jej hodnotenia sa teší mnoho súťažiacich. Tento ročník sa však speváčky nedočkajú. Tá totiž ako porotkyňa končí a nahradí ju ďalšia známa tvár. 

Hoci sa diváci aj samotní súťažiaci tešia na nový ročník talentovej súťaže Česko Slovensko má talent a aktuálne prebiehajú náročné kastingy, tento rok bude celkom iný. Na porotcovskej stoličke už totiž neuvidíme milú a sympatickú českú speváčku Lucku Bílú, ktorá mnohokrát zachraňovala príliš drsné komentáre chlapského osadenstva, a na ktorej hodnotenia sa tešili aj samotní účinkujúci.

Speváčka má totiž rozbehnutých množstvo aktivít a pracovných povinností, ktoré by v prípade ČSMT nezvládala, a tak sa rozhodla skončiť: “Prežila som s talentom nádherných šesť rokov. Bola to skvelá skúsenosť a projekt, ktorý ma veľmi obohatil. Teraz však musím ísť ďalej. Môj program je taký nabitý, že nie je v mojich silách stihnúť všetko,” oznámila Lucia smutnú novinku pre Nový Čas. Aj keď sú zrejme fanúšikovia, ktorí sa tešili na jej účinkovanie, sklamaní, útechou im môže byť sympatická speváčka, ktorá zasadne na speváčkino miesto. Porotkyňou v ČSMT sa totiž stala obľúbená tvár zo Superstar Marta Jandová, ktorá rovnako ako Lucka srší optimizmom, vtipnými hláškami, no dokáže byť aj ľudská a utešiť neúspešných súťažiacich.

Lucie Bílá končí v ČSMT
Nahradí ju sympoška Marta Jandová

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, TV Markíza, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.