Obľúbená šou 2 na 1 sa vracia na obrazovky TV Markíza s novou sériou a ostrieľaní moderátori Adela Vinczeová a Daniel Dangl privítajú opäť zaujímavých hostí. Komerčná stanica avizuje aj novinky.

Žlto-modrá stanica už prezradila, že súčasťou niektorého z dielov bude hviezda telenovely Divoký anjel Facundo Arana, ktorého fanúšikovia poznajú ako seriálového Iva di Carla. Markíza dobre vie, ako divákov prilákať k obrazovkám – len chvíľku nato vypustila von ďalšiu pikošku.

Prvým hosťom novej série sa stane speváčka, ktorá má obdivovateľov na Slovensku i v Čechách. Pôvabná kráska figuruje na hudobnej scéne už od detstva a má na konte 10-tky hitov. Reč je o inšpiratívnej Dare Rolins.

Okrem toho fanúšikov čakajú ďalšie prekvapenia. ,,Diváci sa môžu tešiť na nové ‚brány‘ ako Moja superschopnosť alebo Moja srdcovka, ako aj na ešte drsnejšie a zábavnejšie situácie, ktoré sme pre naše ‚obete‘ pripravili v rámci Skrytej kamery. A s veľkými prekvapeniami týmto ani zďaleka nekončíme,“ uviedla pre portál Markiza.sk kreatívna producentka Dominika Jašková. 4. séria odštartuje už 3. marca a v predstihu na Voyo 24. februára. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: markiza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial