Rádiový speaker Šorty sa dostal do širšieho povedomia najmä vďaka svojmu obrovskému hitu “Hey Girl”, ktorý si počas uplynulého leta spievala zrejme každá (nielen) podgurážená dáma. Tentokrát Dušan Berky spomalil a na sviatok zaľúbených predstavil skladbu “Dnes je Valentína” plnú známych hlasov.

Moderátor, producent a najnovšie aj dokonalý imitátor. Opočúvaní Karel Gott či Bolek Polívka sú však v tejto oblasti dávno out. Počuli ste už ale niekedy fejkové hlasy slovenských raperov, ako sú Kali, Ego, Cigo, Supa či Otis? Ak nie, nie ste v tom sami a pri sledovaní novinky “Dnes je Valentína” budete zrejme na jej autora Šortyho čumieť s rovnako otvorenými ústami ako my. Do skladby sa navyše priplietli aj zabudnutá, ale za to legendárna postavička menom Duško Goga, moderátor Patrik Švajda, Reza z Farmy a taktiež Bukino z Kredencu. Muž mnohých hlasov, skláňame pred tebou obrovský klobúk!

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.