Speváčka Kristína Peláková pôsobí na našej hudobnej scéne už dvanásť rokov, počas ktorých vypustila niekoľko chytľavých hitov, ako napríklad Horehronie, V sieti ťa mám či Ta ne. Práve posledný spomenutý song sa zaradil medzi najpočúvanejšie slovenské skladby, vďaka čomu sa známa interpretka obohatila o nemalé peniaze.

Populárny východniarsky hit sa zrodil v roku 2014 a okamžite vyskočil medzi najhranejšie diela. V pestrofarebnom videoklipe, doladenom špecifickým akcentom, sa objavil aj moderátor a zabávač Michal Hudák, stvárňujúci zaľúbeného východniara.

Ta Ne Kristína

Veselá pesnička o milovanej vlasti si priazeň národa získala až natoľko, že do dnešného dňa dosiahla viac ako 40 miliónov zhliadnutí. Internetový kanál YouTube, úzko spolupracujúci s bohatými spoločnosťami, tak mohol kráske a jej tímu zaistiť vábivý finančný bonus.

Podľa zistení Nového času by sa zárobok piesne “Ta ne” mohol pohybovať v tisíckach eur. „Faktorov je mnoho. Záleží to hlavne na počte reklám a období. Avšak za štyridsať miliónov zhliadnutí mohli dostať približne až 16-tisíc eur,“ znie stanovisko anonymného zdroja. Úspech skladby si uvedomuje aj samotná speváčka, ktorá sa len pár dní dozadu poďakovala cez Instagram fanúšikom za to, že ich spomenutý song ešte stále baví.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kristína Peláková – Ta ne

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Kristínapelakova, YouTube