Soňa Skoncová sa už o pár mesiacov stane dvojnásobnou mamičkou. O radostnú novinku sa podelila len v lete tohto roka, pričom pohlavie bábätka si s partnerom nechávali pre seba. Dnes sa s touto informáciou podelila aj so svojimi fanúšikmi!

„Niet krajších príbehov než tých, ktoré píše sám život. Pod mojím srdcom rastie zázrak a Robko bude veľký brat,“ tešila sa moderátorka televízie JOJ po tom, čo svetu po prvýkrát ukázala narastajúce tehotenské bruško.

Neprešla dlhá doba a populárna tmavovláska prezradila aj to, či do ich rodiny pribudne opäť chlapček alebo sa budú dvojnásobní rodičia tešiť z dievčatka. „Boli sme prekvapení a nepripravení,“ začala s tým, že neskrývala rozpaky z odhaleného pohlavia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Avšak naše puto k NEJ je o to silnejšie. Dievčatko, nevieme sa dočkať chvíle, keď budeš v našom náručí,“ dodala Soňa, z čoho je zrejmé, že s partnerom Robom Reisom očakávali opäť chlapčeka. Napriek tomu sa dvojica na druhé dieťatko veľmi teší a my sa už teraz nevieme dočkať malej verzie našej módnej ikony!

Zdroj/Foto: Instagram/SonaSkoncova