V tieto dni sa začína v slovenských domácnostiach postupne zvianočnievať. Proces ozdobovania má už za sebou i tehuľka Soňa Skoncová, ktorá sa o krásne dekorácie podelila so svojimi fanúšikmi. Okrem toho im prezradila aj to, či nosí pod srdcom chlapčeka alebo dievčatko!

Na prelome novembra a decembra začíname nakupovať a vyťahovať zo skriniek všetko, čo súvisí s Vianocami vrátane svetielok, ktoré ku najkrajšimu obdobiu v roku jednoznačne patria. Bytík Sone Skoncovej a jej snúbenca Roba, nachádzajúci sa v ich spoločnom rodisku, a teda v Bojniciach, je už taktiež rozvietený nádhernými dekoráciami od sviečok, stromčekov až po sobíka či Mikuláša v okne.

Krátko po tom, ako si dvojica vyzdobila hniezdočko lásky, sa rozhodla prezradiť pohlavie svojho očakávaného bábätka. ,,K mojim dnešným narodeninám som dostala ten najkrajší darček na svete už pred pár mesiacmi. Nášho synčeka,” prezradila nadšená oslávenkyňa pri bláznivom, no zato krásnom zábere, zhotovenom ešte v septembri. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/sonaskoncova