Soňa Skoncová so snúbencom Robom Reisom sa vo veľkom pripravujú na príchod svojho prvého bábätka, o ktorom je už známe, že to bude chlapček. Ten sa môže tešiť na naozaj originálnu detskú izbičku, v akej by sa nádherne bývalo i nejednému dospelákovi.

Posledný novembrový deň oslávila Soňa Skoncová 34 rokov a pri tejto príležitosti oznámila fanúšikom na Instagrame, že sa v jej brušku nachádza chlapček. Synček by sa mal narodiť začiatkom jari a jeho rodičia mu pripravili dokonalé podmienky na čarovné bývanie.

Po Dominike Cibulkovej či Jasmine Alagič stavila na originalitu aj známa moderátorka relácie TOP STAR so snúbencom Robom. Avšak niet sa čomu čudovať, nakoľko sa Sonin dlhoročný partner živý ako dizajnér. Hlavné slovo ale nechal odborníkom, ktorí dvojici zariaďovali aj ich hniezdočko v Bojniciach.

Po zverejnení záberov z nového bábätkovského príbytku ľudia, sledujúci krásku na spomínanej sociálnej sieti, ostali v nemom úžase, pričom mnohí sa vyjadrili, že ide o najkrajšiu detskú izbičku, akú videli. ,,Ja chcem byť tvoje dieťa,” odkázala budúcej mamine jedna z dám, ktorá v tomto smere vôbec nebola jediná. ,,Môžem u vás bývať?” trúfalo sa opýtalo hneď niekoľko ženičiek. A čo na kráľovstvo očakávaneho synčeka Sone a Roba hovoríte vy? Svoj názor nám môžete napísať do komentárov na Facebooku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/sonaskoncova